• یادگیری ژرف برای داده کاوی با دیپ‌ماین

  راهکارهای هوشمند دیپ‌ماین کارایی قابل مقایسه‌ای با انسان دارند.
 • نتایج اثبات‌شده برای نیازهای شما

  تکنولوژی‌های ما را ارزیابی کرده و نتایج آنها را با دیگر سامانه‌ها مقایسه کنید!

درباره ما

شرکت ژرف کاوان شریف با نام تجاری دیپ‌ماین یک شرکت دانش بنیان است که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۷ توسط گروهی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های تهران به ویژه دانشگاه صنعتی شریف تأسیس شد. هدف ما در دیپ‌ماین ارائهٔ سرویس‌های جامع هوش مصنوعی در زمینه‌های مختلف است که اکثر آنها بر مبنای یادگیری ژرف (عمیق) هستند و دلیل اصلی نام‌گذاری شرکت به نام ژرف کاوان نیز همین بوده است که تداعی کننده داده‌کاوی با روش‌های ژرف است. ما کار خود را با پردازش گفتار شروع کردیم و می‌خواهیم تمامی سامانه‌های مورد نیاز برای یک عامل هوشمند (چت-بات) را برای زبان فارسی بومی‌سازی کرده و بهبود دهیم که بتواند گوش دهد (بازشناسی گفتار)، به خوبی مفهوم را بفهمد (فهم زبان طبیعی) و در نهایت بتواند به کاربر به‌صورت گفتاری پاسخ دهد (سنتز گفتار). هدف نهایی نیز نزدیک شدن به کیفیت انسانی در تمام بخش‌هاست. بخش‌های مورد نیاز این سامانه هر کدام به‌صورت سرویس‌های جداگانه‌ای طراحی خواهند شد که بتوانند به‌صورت مستقل به دیگران نیز سرویس دهند.

توانایی‌های ما

وضعیت سرویس‌های مختلف دیپ‌ماین

بازشناسی گفتار (تایپ گفتاری)
بازشناسی گفتار (تایپ گفتاری)
93%
تصدیق هویت گوینده
تصدیق هویت گوینده
85%
متن به گفتار (سنتز گفتار)
متن به گفتار (سنتز گفتار)
60%
سرویس‌های ابری هوش‌مصنوعی
سرویس‌های ابری هوش‌مصنوعی
73%
جمع‌آوری دادگان مختلف
جمع‌آوری دادگان مختلف
65%
پردازش زبان طبیعی
پردازش زبان طبیعی
45%

سرویس‌ها

سرویس‌های قابل ارایه

گفتار به متن (بازشناسی گفتار)

در حال حاضر ما سرویس بازشناسی گفتار را برای دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه می‌کنیم و در آینده نیز زبان عربی به آنها افزوده خواهد شد. برای طراحی این سامانه‌ها از آخرین روش‌های بر پایهٔ شبکه عصبی عمیق استفاده شده است که نتیجهٔ آن رسیدن به کارایی‌ای است که قابل مقایسه با کارایی انسان برای تبدیل گفتار به متن است.

تصدیق هویت گوینده (رمز گفتاری)

برپایهٔ آخرین تجربیات تیم تصدیق هویت گوینده شرکت، در حال پیاده‌سازی چندین سرویس برای این منظور هستیم. ما تصدیق هویت گویندهٔ مستقل از متن (همچنین قابل استفاده برای شناسایی گوینده)، تصدیق گویندهٔ وابسته به متن برای دو زبان فارسی و انگلیسی (رمز گفتاری) و همچنین تصدیق هویت گوینده به‌صورت متن تصادفی برای دو زبان فارسی و انگلیسی را ارائه خواهیم کرد.

متن به گفتار (سنتز گفتار)

یکی از اهداف ما این است که بتوانیم یک سامانهٔ متن به گفتار با کیفیت برای دو زبان فارسی و انگلیسی داشته باشیم. به همین خاطر تیم سنتز گفتار ما در حال کار بر روی روش‌های بر مبنای شبکه عصبی است و امیدوار هستیم به زودی بتوانیم آن را راه‌اندازی کنیم.

تیم

افراد کلیدی دیپ‌ماین

حسین زینلی

بنیان‌گذار و مدیر بخش یادگیری ماشین و پردازش گفتار

سجاد شهسواری

مدیر فنی، محقق و برنامه‌نویس

تماس با ما

ژرف کاوان شریف (دیپ‌ماین)

تهران، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری

۰۲۱−۶۶۸۰۳۷۵۷

۰۲۱−۶۶۸۰۳۷۵۷

info@deepmine.ir

 • ابتدا
 • درباره‌ ما
 • توانمندی‌ها
 • سرویس‌ها
 • تیم
 • تماس